Kvalifikovaní zamestnanci sú základom úspechu každej firmy a preto aj my neustále hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Ak máš chuť na sebe pracovať a kariérne rásť, hľadáme práve teba!

 

Týmto súhlasím so spracúvaním osobných údajov na účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie a ich využívanie pri obsadzovaní voľných pracovných pozícií v rozsahu meno, priezvisko, email, telefónne číslo, údaje, ktoré uvádzam v životopise a v motivačnom liste. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na obdobie 6 mesiacov.

Spracúvanie osobných údajov sa v našej spoločnosti ELUMA Trans, s.r.o., IČO: 36 466 115 riadi ustanoveniami Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadením európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). 

Pracovné pozície:


Manažér obchodného oddelenia
Asistent prepravy
Senior asistent prepravy


  

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím